Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Tarafınızca bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Çözüm Led Teknoloji sorumlu değildir. Çözüm Led Teknoloji, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Çözüm Led Teknoloji işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Çözüm Led Teknoloji‘ın, kullanıcının yazılı izni doğrultusunda, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle Çözüm Led Teknoloji‘ın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Çözüm Led Teknoloji, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Çözüm Led Teknoloji’ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Çözüm Led Teknoloji, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Çözüm Led Teknoloji bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Çözüm Led Teknoloji markası ve diğer markalar, www.msreklam.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Çözüm Led Teknoloji’ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Çözüm Led Teknoloji, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Çözüm Led Teknoloji, Siteye kayıt formunda belirttiğim veya daha sonra tarafımca güncellenen adresim, e-posta adresim, sabit ve mobil telefon hatlarım ve diğer iletişim bilgilerim üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla Tarafıma iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma hakkı hususunda izin verdiğimi, dilediğim takdirde bu iznimi MSReklam‘a bildirerek geri alabilme hakkımın bulunduğunu bildiğimi beyan ederim. [Kullanıcı]